بنظر رسیدن ایران تاریخ تاریخی کودتای

بنظر رسیدن: ایران تاریخ تاریخی کودتای آمریکا ایرانی آمریکایی ایرانیان کودتاچیان دولت آمریکا مقامات آمریکا

گت بلاگز اخبار بین الملل استاد تحریم‌های آمریکا استعفا کرد

یکی از با تجربه‌ترین مذاکره‌کنندگان وزارت خارجه آمریکا هم استعفا داد و به تناوب کناره‌گیری نیروهای باسابقه از این نهاد دیپلماتیک آمریکا پیوست. 

استاد تحریم‌های آمریکا استعفا کرد

استاد تحریم های آمریکا استعفا کرد

عبارات مهم : ایران

یکی از با تجربه ترین مذاکره کنندگان وزارت خارجه آمریکا هم استعفا داد و به تناوب کناره گیری نیروهای باسابقه از این نهاد دیپلماتیک آمریکا پیوست.

به گزارش ایسنا، منابع مطلع به فارن پالیسی گفتند “جاشوآ بلک”، کارشناس ارشد حوزه تحریم ها و مقابله با تروریسم در شرکت ملل متحد به علت سرخوردگی از دولت ترامپ کناره گیری کرد.

استاد تحریم‌های آمریکا استعفا کرد

این نشریه گزارش داد، جاشوآ بلک با رویکرد این دولت در قبال شماری از توافق های چند جانبه و نهادها مخالف بود. دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا واشنگتن را از توافق تغییرات آب و هوایی ۲۰۱۵ خارج کرد و از حمایت از تواف هسته ای کشور عزیزمان ایران دست کشیده است.

فارن پالیسی گزارش داد، بلک از اینکه دولت آمریکا به سادگی در حال صرف نظر از توافق هسته ای تاریخی ای است که او شخصا در شکل گیری آن نقش داشته، ناراضی است.

یکی از با تجربه‌ترین مذاکره‌کنندگان وزارت خارجه آمریکا هم استعفا داد و به تناوب کناره‌گیری نیروهای باسابقه از این نهاد دیپلماتیک آمریکا پیوست. 

هیات آمریکا در شرکت ملل متحد راجع به گزارش فالن پالسی و دلایل استعفای جاشوآ بلک اظهارنظری نکرده هست. براساس گزارش اخیر نشریه مک کلاچی، ۶۰ درصد از دیپلمات های عالی رتبه آمریکایی از وزارت خارجه آمریکا کنار رفتند و شمار افرادی که قصد اضافه شدن به سرویس خارجی را دارند، کاسته شده است است.

سفیر آمریکا در پاناما هم هفته پیش استعفا داد. خروج نیروهای کارآمد در شرایطی رخ می دهد که آمریکا با پرسشها جهانی متعددی روبروست. تنش ها با کره شمالی و کشور عزیزمان ایران همچنان بالاست و تصمیم دونالد ترامپ جهت به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی یک سری ناآرامی در خاورمیانه به وجود آورده است

واژه های کلیدی: ایران | توافق | استعفا | آمریکا | تحریم ها | آمریکایی | دولت ترامپ | دونالد ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs