بنظر رسیدن ایران تاریخ تاریخی کودتای

بنظر رسیدن: ایران تاریخ تاریخی کودتای آمریکا ایرانی آمریکایی ایرانیان کودتاچیان دولت آمریکا مقامات آمریکا

گت بلاگز اخبار بین الملل گواهی دور کمر بیار! / متلک کری به ترامپ

وزیر امور خارجه سابق آمریکا که اخیرا به احتمال نامزدی‌اش در انتخابات ریاست جمهوری بعدی در ۲۰۲۰ اشاره کرده، در سخنانی دو پهلو سنگین‌وزنی دونالد ترامپ را مورد تمس

گواهی دور کمر بیار! / متلک کری به ترامپ

متلک کری به ترامپ: گواهی دور کمر بیار!

عبارات مهم : پزشکی

وزیر امور خارجه سابق آمریکا که اخیرا به احتمال نامزدی اش در انتخابات ریاست جمهوری بعدی در ۲۰۲۰ اشاره کرده، در سخنانی دو پهلو سنگین وزنی دونالد ترامپ را مورد تمسخر قرار داد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، ارزیابی پزشکی تازه از دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا نشان می دهد او در مرز چاقی قرار دارد. جان کری، وزیر امور خارجه سابق آمریکا شنبه در نشست هر سال کلوب آلفالفا در واشنگتن به ارزیابی پزشکی اخیر ترامپ اشاره کرد که نشان می دهد او سالم ولی در مرز چاقی است.

گواهی دور کمر بیار! / متلک کری به ترامپ

کری به شوخی گفت: به رغم فشاری که او در آن قرار دارد، پزشکان کاخ سفید می گویند که مدیر جمهور ترامپ هیکلی فوق العاده دارد-۱۰۹ کیلو! شخصا تا زمانی که او “گواهی دور کمرش” را به من نشان ندهد، باور نمی کنم.

سخنان کری در واقع کنایه ای به دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا بود که همواره باراک اوباما را تحت فشار می گذاشت تا “گواهی تولد” خودش را که نشان دهد او متولد ایالات متحده آمریکاست، منتشر کند. با این حال بسیاری سخنان دکتر کاخ سفید راجع به وزن ترامپ را باور نکردند و شبهاتی راجع به وزن واقعی او به وجود آمد.

وزیر امور خارجه سابق آمریکا که اخیرا به احتمال نامزدی‌اش در انتخابات ریاست جمهوری بعدی در ۲۰۲۰ اشاره کرده، در سخنانی دو پهلو سنگین‌وزنی دونالد ترامپ را مورد تمس

در همین رابطه جیمز گان، فیلمساز آمریکایی گفت که اگر ترامپ برود روی ترازو حاضر است به هر خیریه ای که مدیر جمهوری آمریکا بگوید ۱۰۰ هزار دلار اهدا کند. او همچنین لیستی از ورزشکارانی را انتشار داده است که هم وزن ترامپ هستند.

کری ۷۴ ساله سال ۲۰۰۴ از جورج بوش شکست خورد و نامش به عنوان رقیب احتمالی ترامپ در ۲۰۱۶ مطرح شد. طبق گزارش ماه گذشته معاریو، کری به یکی از دوستان نزدیک محمود عباس، مدیر تشکیلات خودگردان فلسطین گفت که مایل است یکبار دیگر نامزد ریاست جمهوری شود.

واژه های کلیدی: پزشکی | آمریکا | زن ترامپ | آمریکایی | دونالد ترامپ | نامزد ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs