بنظر رسیدن ایران تاریخ تاریخی کودتای

بنظر رسیدن: ایران تاریخ تاریخی کودتای آمریکا ایرانی آمریکایی ایرانیان کودتاچیان دولت آمریکا مقامات آمریکا

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی توپ در زمین اروپا است / روحانی

رئیس جمهوری گفت: کشور عزیزمان ایران همواره جهت توسعه مناسبات و حسن رابطه با کشورهای اروپایی آماده است و اکنون بعد از خروج غیرقانونی آمریکا از برجام، در وقت محدو

توپ در زمین اروپا است / روحانی

روحانی: توپ در زمین اروپا است

عبارات مهم : اروپا

رئیس جمهوری گفت: کشور عزیزمان ایران همواره جهت توسعه مناسبات و حسن رابطه با کشورهای اروپایی آماده است و اکنون بعد از خروج غیرقانونی آمریکا از برجام، در وقت محدود باقیمانده ، توپ در زمین اروپا قرار دارد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی صبح -سه شنبه -هنگام دریافت استوارنامه «رابرت مک ایر» با انتقاد از عدم اجرای کامل برجام در بخش های تجاری و اقتصادی و روابط بانکی از سوی بعضی از اعضا، اظهار داشت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران همواره جهت توسعه مناسبات و حسن رابطه با کشورهای اروپایی آماده است و اکنون بعد از خروج غیرقانونی آمریکا از برجام، در وقت محدود باقیمانده توپ در زمین اروپا قرار دارد.

رئیس جمهور تأکید کرد: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران هرگز به دنبال تنش در منطقه نبوده و نمی خواهد مشکلی در آبراه های جهانی ایجاد شود، ولی هیچگاه از حق خود در صادرات نفت نیز، به آسانی نمی گذرد.

توپ در زمین اروپا است / روحانی

روحانی در دیدار سفیر تازه انگلستان در تهران، با استقبال از گسترش و توسعه روابط با لندن، تاکید کرد: خوشبختانه در سال های اخیر اراده کشور عزیزمان ایران و انگلستان بر برقراری روابط و مناسبات خوب میان دو کشور بوده است.

رئیس جمهوری ملاقات ها و مذاکرات مسئولان دو کشور در پرسشها دوجانبه و بین المللی را سازنده توصیف کرد و افزود: امروز در مقطع تاریخی بسیار مهمی در رابطه با برجام قرار داریم و بیان براق موضع اروپا نسبت به اقداماتی که باید جهت جبران خروج غیرقانونی آمریکا از برجام انجام دهد، جهت ملت کشور عزیزمان ایران بسیار حائز اهمیت است.

رئیس جمهوری گفت: کشور عزیزمان ایران همواره جهت توسعه مناسبات و حسن رابطه با کشورهای اروپایی آماده است و اکنون بعد از خروج غیرقانونی آمریکا از برجام، در وقت محدو

** به دنبال توسعه هر چه زیاد مناسبات با کشور عزیزمان ایران هستیم

«رابرت مک ایر» سفیر تازه انگلیس نیز در این دیدار ضمن تقدیم استوارنامه خود به مدیر جمهوری کشورمان با اشاره به اینکه دولت بریتانیا از اجرا و استمرار برجام حمایت می کند، گفت: امروز تلاش گسترده ای میان کشورهای اروپایی جهت حفظ برجام بویژه در زمینه اقتصادی برقرار است که بی سابقه بوده است.

سفیر تازه انگلیس در پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه سیاست تنش زدایی کشور عزیزمان ایران در منطقه بسیار حائز اهمیت هست، گفت: ما به دنبال توسعه هر چه زیاد روابط و مناسبات با کشور عزیزمان ایران هستیم و معتقدیم، حل پرسشها و بحران ها تنها از طریق گفتگو و دیپلماسی امکان پذیر است.

توپ در زمین اروپا است / روحانی

واژه های کلیدی: اروپا | ایران | حسن روحانی | ریاست جمهوری | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs